google-site-verification: googleb03ce70a78e281c0.html

گروه هارمونی

۰۲۱ - ۱۲۳۴۵۶۷۸
دیوار هارمونی
بازگشت به صفحه اصلی

آموزش مراحل ثبت آگهی و تقاضای ملک

ثبت آگهی

ابتدا وارد وب سایت گروه ساختمانی هارمونی (harmonymelk.ir) شوید و روی یکی از گزینه های مشخص شده کلیک کنید تا به درگاه آگهی (divar-harmony.ir) منتقل شوید. همچین میتوانید به صورت مستقیم نیز وارد این صفحه شوید.

هارمونی

 

 

سپس بر روی گزینه ارسال آگهی سمت چپ بالای صفحه کلیک نمایید:

 

 

هارمونی

 حال با انتخاب دسته املاک از قسمت دسته بندی و پس از آن انتخاب زیر دسته های مربوطه (فروش/اجاره، ویلایی/آپارتمان یا زمین) دسته آگهی خود را انتخاب کنید:

عنوان آگهی که عبارتی کوتاه نشان دهنده ملک شماست و برای بینندگان جذابیت ایجاد کند نوشته شود و توضیحات تکمیلی در مورد ملک در قسمت توضیحات وارد شود، عکسهای ملک را نیز تا 6 عکس در قسمت بعد ارسال شود که هر عکس زیر 2 مگابایت و فرمت jpg باشد:

 

در قسمت بعد استان و شهر ملک را انتخاب کنید و پس از آن آدرس دقیق ملک را وارد نمایید. سپس مبلغ کل پیشنهادی را (به تومان و فقط عددی) نوشته و پس از آن محدوده و محله آگهی را مشخص نمایید. (نزدیکترین محدوده به آدرس ملک) در صورتی که مکان ملک در محدوده های موجود نمیباشد گزینه ((مذکور در توضیحات)) را انتخاب و محدوده را در توضیحات بنویسید. سپس تعداد اتاق و نام و تلفن تماس مالک و یا شخصی که برای هماهنگی ها در دسترس باشد نوشته شود. و در قسمتهای بعد مشخصات ملک را انتخاب کنید

 

در انتها نام شخصی که اطلاعات را وارد نموده و موبایلی که کد تایید به آن ارسال شود نوشته و آگهی را ارسال فرمایید. در صورتی که سرویس دریافت پیامکهای خدماتی شما از طرف اپراتور غیر فعال شده باشد پیام توسط شما دریافت نمیشود که میتوان از خط دیگری استفاده نمود و یا سرویس مذکور را مجدد فعال کرد. (برای مثال کد دستوری فعال سازی در همراه اول ستاره 800 ستاره 5 مربع میباشد.

 

 توجه داشته باشید که در صورت عدم اریال پیامک نیز همکاران ما با بررسی آگهی و تائید صحت آن، آگهی را منتشر خواهند نمود و مراحل ثبت و تقاضای آگهی نیازی به پرداخت هزینه یا ثبت نام ندارد.

 

تقاضای ملک

 

  در صورتی که به دنبال ملکی برای خرید یا اجاره میگردید و در آگهی های سایت پیدا نکردید، میتوانید درخواست خود را به گروه هارمونی ارسال نموده و همکاران ما برای شما ملک مورد نظر را جستجو خواهند کرد.

 مراحل این کار مشابه مراحل ثبت آگهی بالا میباشد ولی در انتخاب دسته بندی مورد ((متقاضی ملک)) را انتخاب نموده و زیر دسته های خرید یا اجاره را مانند تصویر بالا انتخاب نمایید.

  در این قسمت نیازی به ارسال تصویر نیست و آدرس و مشخصات سکونت فعلی متقاضی وارد شود که آدرس تقریبی کافی ست.

 

در قسمت محدوده، محله مورد نظر برای خرید یا اجاره ملک را مشخص فرمایید و اگر در مناطق موجود نیست و یا محل دقیق تری مد نظرتان میباشد در قسمت توضیحات قید فرمایید. پس از آن قیمت مورد نظر (حداثر بودجه برای این کار) و نام و تلفن خود را وارد و آگهی را ارسال فرمایید.

گروه هارمونی در نظر دارد با به حداقل رساندن مراجعات و وقت گرانبهای شما، تجربه ای مطمئن در خرید و فروش ارائه دهد.

 

صفحه اصلی
لیست مقالات
دیوار هارمونی